Aukcja została zakończona. Nie możesz już licytować obiektów.
Obiekt nie został sprzedany.
Pożegnanie image
Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 129 PLN
Kup teraz (129 PLN)
Tytuł dzieła Pożegnanie
Artysta Otto Erdmann
Technika Olej/Płótno
Typ obiektu Malarstwo
Styl Rokoko
Opis Obraz odnaleziony i zakupiony na tagru staroci w Szwajcarii. Był przerwany i odbarwiony. Poddany gruntownej renowacji, wykonanej przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie. Cały proces dokładnie udokumentowany. Jest to jeden z obrazów, które pokazuje życie bogatej mieszczańskiej rodziny. Inne obrazy tego autora są poszukiwane i bardzo cenione szczególnie w Niemczech, gdzie autor jest bardzo znany.
Wymiary 70.5x90.5x4 CM (27.76x35.63x1.57 IN)

Obraz po kompletnej renowacji.

Forma płatności: Przelew bankowy

Dostawa z: Polska

Zwrot: Kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Fineart`s, jeśli jest niezgodne z opisem lub okazało się nieautentyczne.

Wszyscy sprzedawcy Fineart's zostali uprzednio zweryfikowani. Każdy z nich zaakceptował fakt, że: kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Fineart's, jeśli jest niezgodne z opisem lub okazało się nieautentyczne. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Aukcji, aby poznać więcej szczegółów.