Aukcja została zakończona. Nie możesz już licytować obiektów.
Obiekt nie został sprzedany.
Wiosna image
Zaloguj się aby zobaczyć cenę sprzedaży
Tytuł dzieła Wiosna
Artysta Sneżana Vitecka
Technika Olej/Deska/Płótno
Typ obiektu Malarstwo
Styl Modernizm
Opis Sneżana Vitecka, białoruska malarka, urodziła się w 1982 roku w Grodnie na Białorusi. Mieszka i tworzy na Białorusi. Absolwentka Grodzieńskiego Państwowego College Sztuki (specjalność design), 2002 r. oraz Grodzieńskiego Państwowego Uniwersytetu im. Janki Kupały (specjalność plastyka), 2007 r. Artystka zajmuje się głównie malarstwem sztalugowym, akwarelą, jest także autorką ilustracji książkowych. Jej malarstwo to połączenie realizmu i romantyzmu. Niezwykle bogate w szczegóły oleje i akwarele zachwycają szczególną techniką, precyzją. Połączenie realizmu i surrealizmu, spokojna kompozycja i stonowana kolorystyka koją zmysły oglądających. Artystka należy do grona Białoruskiego Związku Malarzy oraz Towarzystwa Plastyków Polskich przy Związku Polaków na Białorusi. Jej prace wystawiane były na Białorusi, Litwie, w Rosji oraz w Polsce.
Wymiary 60x130x6 CM (23.62x51.18x2.36 IN)

Stan idealny, praca z 2015 roku

Forma płatności: Przelew bankowy

Dostawa z: Polska

Zwrot: Kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Fineart`s, jeśli jest niezgodne z opisem lub okazało się nieautentyczne.

Wszyscy sprzedawcy Fineart's zostali uprzednio zweryfikowani. Każdy z nich zaakceptował fakt, że: kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Fineart's, jeśli jest niezgodne z opisem lub okazało się nieautentyczne. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Aukcji, aby poznać więcej szczegółów.