Aukcja została zakończona. Nie możesz już licytować obiektów.
Obiekt nie został sprzedany.
Dialog image
Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 4000 PLN
Kup teraz (4000 PLN)
Tytuł dzieła Dialog
Artysta Natalia Miodek
Technika Akryl/Płótno
Typ obiektu Malarstwo
Styl Surrealizm
Opis Akryl na płótnie. Obraz nie wymaga obramowania. Boki są kontynuacją obrazu. Rama 3D. Zawerniksowany. Sygnowany
Wymiary 120x180x3 CM (47.24x70.87x1.18 IN)

Nowy

Forma płatności: Przelew bankowy

Dostawa z: Polska

Zwrot: Kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Fineart`s, jeśli jest niezgodne z opisem lub okazało się nieautentyczne.

Wszyscy sprzedawcy Fineart's zostali uprzednio zweryfikowani. Każdy z nich zaakceptował fakt, że: kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Fineart's, jeśli jest niezgodne z opisem lub okazało się nieautentyczne. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Aukcji, aby poznać więcej szczegółów.